Za každou firmou stojí její příběh a ten náš se začal psát už v roce 1993. Bylo krátce po revoluci, všichni se učili podnikat, otevřel se nám svět a spolu s ním i možnosti. Zaujal nás svět veletrhů a výstav, proto jsme se pustili do příprav individuálních veletržních a výstavních stánků.

Internet byl tenkrát doslova v plenkách, klienti měli chuť a touhu se potkávat. Neváhali kvůli světově ojedinělé akci letět přes půl zeměkoule a chtěli být vždy znovu a znovu překvapení tím, co jejich dodavatelé nabízejí. A ani způsob prezentace nesměl zůstat pozadu.

240 akcí ročně

Nezastavili jsme se, klienti si mezi sebou na nás dávali doporučení a rodinná firma z Šestajovic se úspěšně rozrůstala. Náš tým přijímal nejen nové zakázky, ale i nové kolegy a výzvy z celého světa. Evropa, Amerika, Asie… naše veletržní expozice se „podívaly“ na veletrhy v podstatě do celého světa.

…a pak přišel Covid-19

Svět se zastavil. Jediné, co všechny zajímalo, bylo zdraví a roušky. Nikdo se nechtěl s nikým vidět ani potkat, nikam se nemohlo. Společenský život se redukoval do sledování internetu a televize. Zůstali jsme ze dne na den bez práce a nebyli jsme zdaleka jediní.

Měli jsme na výběr. Čekat nebo se pokusit udělat maximum a vymyslet projekt, který nám dá práci, společnosti užitek a vir ho nezastaví. Téměř všichni máme rodiny, musíme jíst, platit účty, bydlet… a právě posledně jmenované je tím, co umíme. Umíme stavět, tvořit a za roky praxe i víc než slušně improvizovat ze stavebních hmot.

Píše se rok 2020, Covid-19 paralyzuje svět, ale naši firmu a tým tvořivých lidí nedostane. Jsme o tom přesvědčení.

Spouštíme projekt Mo-Do Tetris

Jak za několik měsíců transformovat zkušenosti ze staveb na celém světě do modulárních, moderních, mobilních a nízkoenergetických staveb? Podívejte se sami. Nabízíme trendy bydlení, které si s sebou můžete vzít kamkoliv se chcete přestěhovat.

Hitem 21. století je moderní, nízkoenergetický dům ovládaný mobilem nebo naopak bydlení na úplné samotě s minimem moderních vymožeností. A my uděláme všechno pro to, aby jeho jméno bylo Mo-Do Tetris. Je to výzva, kterou jsme přijali.