Hledáte nové bydlení, které má styl a kam se můžete téměř okamžitě nastěhovat?

 

Nízkoenergetický, moderní, modulární a mobilní dům, který umí růst spolu s rodinou, tak by se dala stručně charakterizovat dřevostavba MO-DO Tetris.

V nabídce jsou domy do písmene L, I, Z nebo čtverce o rozloze 38 nebo 76 m2 nebo i větší.

Nízkoenergetické domy obložené přírodním dřevem s velkými okny, s terasou nebo bez ní, jsou domovem pro spoustu lidí po celém světě. Objevte i vy trend moderního bydlení a nechte se zcela pohltit atmosférou klidného domova.

Chcete bydlet ve svém za pár dní?

Systémy MO-DO nabízí bydlení uprostřed přírody nebo města, stačí si jen zakoupit či pronajmout pozemek, připravit přípojky a objednat stěhovací službu.

S trochou nadsázky může být až takto jednoduché stěhování do vlastního bydlení, které vyniká moderním stylem, spoustou světla, kvalitními přírodními materiály a precizností zpracování. Nízkoenergetické bydlení je vhodné pro milovníky minimalismu, vyznavače upcyklace, či nadšence do moderního stylového nábytku.

Domy MO-DO nabídnou pohodlné bydlení doslova každému. Bonusem jsou nízké náklady na vytápění, příjemné letní klima a nezbytné přímé propojení obytné plochy domu s přírodou.

Potřebujete dům, který dokáže růst?

Nezáleží na tom, jestli hledáte bydlení jen pro sebe, žijete ve dvou nebo zrovna plánujete rodinu.

MO-DO Tetris umí vyřešit každou životní situaci.

Základním prvkem domů MO-DO Tetris jsou precizně vyrobené, zateplené a vhodně obložené moduly. Nabízí se řada možností, jak je lze seskládat a vytvořit si svůj vlastní osobitý domov, který se brzy stane zdravým místem pro život. Dům, který není problém obratem rozšířit o dalších 38 m2, takže vám nikdy nebude malý.